SMB „JARY”

WARSZAWA URSYNÓW

Praca

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary”

ogłasza konkurs na stanowisko

Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni spełniać następujące warunki:

  1. wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, techniczne, prawnicze,
  2. minimum 10-letni staż pracy, w tym minimum 5-letni na stanowisku kierowniczym (bez względu na formę zatrudnienia),
  3. doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki i finansów przedsiębiorstwa jak też w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  4. znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
  5. znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej,
  6. wiedza z zakresu prawa pracy,
  7. znajomość prawa budowlanego i zasad przeprowadzania procesu inwestycyjnego,
  8. nieprowadzenie działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni oraz niepozostawanie w konflikcie interesów ze Spółdzielnią,
  9. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Kandydaci mogą wykazać się spełnieniem dodatkowych wymagań:

  1. studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające, uprawnienia budowlane,
  2. doświadczenie w korzystaniu z Zintegrowanego Systemu Informatycznego Unisoft lub podobnych rozwiązań informatycznych.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. CV ze zdjęciem,
  2. list motywacyjny,
  3. podpisany przez kandydata dokument zgody na przetwarzanie danych osobowych pobrany i wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA,
  4. kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  5. kserokopię dokumentów potwierdzających zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, kserokopię dokumentów potwierdzających ewentualne studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające i uprawnienia,
  6. pisemne oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SMB „Jary” wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA,

Dopuszcza się dostarczenie przez kandydata innych dokumentów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdzających umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje.

Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych należy zapoznać się na stronie internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA .

Dokumenty aplikacyjne w formie pisemnej należy składać w terminie do dnia 05.08.2024 r. do godziny 17:45 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie, przy ul. Surowieckiego 12, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary”. Dane osobowe kandydata nie mogą być widoczne na kopercie. Kandydaci zainteresowani konkursem na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. eksploatacyjno-technicznych są zobowiązani do składania odrębnych ofert do danego postępowania konkursowego.

Rada Nadzorcza SMB „Jary” zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Zastępcy Prezesa Zarządu ds. eksploatacyjno-technicznych

  1. wykształcenie wyższe o kierunku technicznym, w szczególności budowlanym i instalacyjnym;
  2. minimalny 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym (bez względu na formę zatrudnienia) związanym z obszarem zagadnień eksploatacyjno-remontowych budynków;
  3. znajomość prawa budowlanego, aktów wykonawczych dotyczących utrzymania nieruchomości;
  4. znajomość zagadnień związanych z gospodarką i utrzymaniem nieruchomości,
  5. znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołem pracowników;
  6. podstawowa znajomość zagadnień w obszarze finansowo-ekonomicznym;
  7. umiejętność tworzenia planów remontowych rocznych oraz wieloletnich;
  8. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

  1. CV ze zdjęciem;
  2. list motywacyjny;
  3. podpisany przez kandydata dokument zgody na przetwarzanie danych osobowych pobrany wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA;
  4. kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  5. kserokopię dokumentów potwierdzających zatrudnienie na stanowisku kierowniczym;
  6. kserokopię dokumentów potwierdzających ewentualne studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające i uprawnienia;
  7. pisemne oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SMB „Jary” wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA.

Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych należy zapoznać się na stronie internetowej Spółdzielni www.smbjary.waw.pl w zakładce DO POBRANIA.

Dokumenty aplikacyjne w formie pisemnej należy składać w terminie do dnia 05.08 2024 r. do godz. 17:45 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie, przy ul. Surowieckiego 12, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Zastępcy Prezesa Zarządu ds. eksploatacyjno-technicznych Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary. Dane osobowe kandydata nie mogą być widoczne na kopercie.

Kandydaci zainteresowani konkursem na stanowisko Prezesa Zarządu są zobowiązani do składania odrębnych ofert do danego  postępowania konkursowego.

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Jary”

zatrudni

Inspektora nadzoru budowlanego

Miejsce pracy – Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi w budynkach będących w zasobach SMB „JARY”;
  • Współudział w sporządzaniu umów i zleceń dla wykonawców.
  • Weryfikacja kosztorysów ofertowych, sporządzanie wycen w oparciu o dane Sekocenbud, Bistyp itp.
  •  Wprowadzenie wykonawców na podstawie zlecenia lub umowy z przygotowaniem i podpisaniem protokołu wprowadzenia.
  •  Dokonywania odbiorów wykonywanych robót z przygotowaniem i podpisaniem protokołu odbioru wykonywanych robót.
  •  Współudział w opracowywaniu rocznych planów rzeczowo-finansowych remontów budynków i ich otoczenia oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) do postępowań przetargowych.
  •  Wykonywanie przeglądów technicznych rocznych i pięcioletnich budynków mieszkalnych i innych obiektów będących w zasobach Spółdzielni.
  • Prowadzenie całości dokumentacji dotyczącej nadzorowanych remontów, w tym rejestru faktur.
  • Wykonywanie innych czynności związanych z utrzymaniem obiektów w należytym stanie technicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane;
  • uprawnienia budowlane;
  • staż pracy minimum 4 lata;
  • biegła obsługa MS Office (WORD, EXCEL);
  • znajomość i obsługa zintegrowanych systemów informatycznych (mile widziany UNISOFT);

Wymagania dodatkowe:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • dobra organizacja samodzielnej pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys z przebiegiem wykształcenia i pracy zawodowej (CV),
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje
  • pisemne oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych  w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 30.07.2024 r., na adres: lub SMB „Jary” 02-785 Warszawa ul. Surowieckiego 12

Pracodawca zastrzega sobie prawo  pozostawienia naboru bez rozstrzygnięcia.

Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Jary” z siedzibą w Warszawie (02-785) przy ul. W. Surowieckiego 12. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w każdej sprawie związanej z ochroną Państwa danych osobowych wysyłając wiadomość na adres: .  Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu wybrania kandydata na stanowisko zawarte w ogłoszeniu w związku z prowadzoną rekrutacją. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich aktualizacji, usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pełna treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych osobowych Kandydatów dostępna jest w Siedzibie Spółdzielni.