SMB „JARY”

WARSZAWA URSYNÓW

Praca

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Jary” zatrudni

pracownika działu księgowości

Miejsce pracy – Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie dowodów finansowo-księgowych;
  • Uzgadnianie i analiza kont
  • Terminowe sporządzenie dokumentów do rejestru VAT;
  • Podwyższanie kwalifikacji zawodowych poprzez samokształcenie;
  • Zastępstwo na stanowisku osoby nieobecnej;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziana znajomość programu UNISOFT;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego;

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys z przebiegiem wykształcenia i pracy zawodowej (CV);
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
  • pisemne oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych  w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 29.02.2024 r., na adres: lub papierowo: SMB „Jary” 02-785 Warszawa ul. Surowieckiego 12

Pracodawca zastrzega sobie prawo anulowania niniejszej rekrutacji lub pozostawienia naboru na przedmiotowe stanowisko bez rozstrzygnięcia.

Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Jary” z siedzibą w Warszawie (02-785) przy ul. W. Surowieckiego 12. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w każdej sprawie związanej z ochroną Państwa danych osobowych wysyłając wiadomość na adres: . Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu wybrania kandydata na stanowisko zawarte w ogłoszeniu w związku z prowadzoną rekrutacją. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich aktualizacji, usunięcia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pełna treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych osobowych Kandydatów dostępna jest w Siedzibie Spółdzielni.