Praca

Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Jary” zatrudni

Pracownika działu księgowo-finansowego

Miejsce pracy – Warszawa

Opis stanowiska:

  • Dekretacja i księgowanie dowodów finansowo-księgowych;
  • Analiza kont wraz ze sporządzaniem załączników bilansowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji i umorzenia wraz ze sporządzaniem załączników bilansowych; Rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych;
  • Odbiór i księgowanie wyciągów z banku;
  • Comiesięczna analiza wpłat komornika ( Współpraca z działem prawnym )
  • ZFŚS – naliczanie i analiza pożyczek dla pracowników
  • Inne prace zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne.
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel).
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Perseus
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 11.12.2020 r., na adres: lub na adres: SMB „Jary” ul. Surowieckiego 12, 02-785 Warszawa.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2019r. poz. 1781), prowadzonych przez SMB „Jary” z siedzibą w Warszawie.”